fbpx
Imulife'a hoş geldiniz. Çörek Otu Yağı mucizesine inanıyoruz.
Imulife Çörek Otu Yağı Kapsülü İncelemesi

Imulife Çörek Otu Yağı Kapsülü İncelemesi

Özbekistan menşeli olan ve bu ülkede birçok tüketici tarafından kullanılan Imulife çörek otu yağı yakın zamanda ülkemizde de piyasaya sunulmuş bir üründür.

Imulife Çörek otu yağı sağlıklı yaşamı sürdürmek için önemli yağlardan olan çörek otu yağına ilaveten balık yağı, çinko ve yağda çözünen vitaminler içeren bir takviye edici gıdadır. Piyasada bulunan birçok çörek otu yağı kapsülünün aksine yağda çözünen vitaminler ile zenginleştirilmiş olması yönüyle avantajlıdır.

Çörekotu yağı yüzlerce yıldır insan sağlığını desteklemek için kullanılan önemli bir bitkisel üründür. Yapılan onlarca bilimsel çalışmada bu yararlı etkiler daha iyi anlaşılmıştır. Bilimsel çalışmalar çörek otu yağının faydalarının başta timokinon (TQ), timohidrokinon (THQ) ve timol olmak üzere içerisinde bulunan fitokimyasallardan kaynaklandığını göstermiştir. Bu bileşenler yüksek antioksidan aktiviteleri sayesinde enfeksiyonları önleme, kalp-damar hastalıkları riskini azaltma ve beyin sağlığını iyileştirme gibi birçok etki sağlar. Imulife çörekotu yağı her serviste 1050 mg çörek otu yağına ilaveten 150 mg balık yağı içermektedir.

Bilindiği üzere yağda çözünen vitaminler olan A, D, E ve K vitaminlerinin emilimi için sağlıklı yağlarla birlikte tüketilmesi gerekmektedir. Ürün vitaminleri toplam 1200 mg çörek otu yağı ve balık yağı karışımı ile içermesi nedeniyle vitaminlerin emilimi açısından önemli avantajlar sunmaktadır…

Yazının devamı burada.

https://takviyeuzmani.com/product-review/imulife-corek-otu-yagi-inceleme

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
1
Scan the code
Merhaba 👋
Bize WhatsApp'tan Ulaşabilirsiniz.